نیوجرسی بتنی

نیوجرسی بتنی

نیوجرسی بتنی دیوار جداکننده دارای مشخصات فنی گوناگون در زمینه نظارت و حمایت عملکرد خوبی دارد و برای جداسازی بزرگراه ها و جاده ها مورد استفاده قرار می گیرد. بخش مهمی از طراحی نیوجرسی بتنی برای ساخت و بهره برداری از جاده ها و مسیرهای پیاده روی حمل و نقل و سطح ایمنی حمل و نقل است. این بدان معنی است که قبل از بهره برداری از پروژه باید اطمینان حاصل کنیم که جاده ساخته شده می تواند وزن و فشار وسایل نقلیه عبوری را تحمل کند و باعث انحراف تصادف یا غرق شدن نشود.

نیوجرسی بتنی دیوار جداکننده طراحی شده است تا در برخورد با وسیله نقلیه حداقل آسیب برساند. آنها همچنین از عبور و مرور خودروها در جهت مخالف جلوگیری می کنند. در سال های اخیر ، به دلیل مشکلات نگهداری جاده ها مانند جمع شدگی و عدم مقاومت بالا گاردریل استفاده از محافظ مفصلی سفت محبوب شده و به کاهش تصادفات مرگبار کمک کرده است.

با افزایش خودرو ها ایمنی خطوط مسیرها اهمیت دارد و در زمان شروع بکار بزرگراه ها این مورد در اولویت است به دلیل کیفیت بالای نیوجرسی بتنی یا ایمنی ظاهری کنترل وسایل نقلیه استفاده از این قطعات پیش ساخته با ابعاد مناسب در جداسازی جاده ها و پیاده روها بسیار محبوب شده است که منجر به کاهش چشمگیر تصادفات و تلفات می شود.

ساخت سازه نیوجرسی بتنی فرآورده شرکت رایان بتن با عیار بتن پیش ساخته و لیست انواع نیوجرسی بتن موجب عدم وارد شدن ماشین آلات از جهت های مخالف مسیر جاده آزاد یک طرفه و دوطرفه راه و ایمن کردن جادهایی شبیه جاده چالوس و آتشگاه که در کل مسیر انحنا وجود دارد نصب گاردریل پرهزینه و ناکارا هست در شیب تند انحنا قرار میگیرد تا از خروج اتومبیل به دره جلوگیری کند. این قابلیت را میتوان در نوع طرح بهربرداری و مهندسی و حجم و جرم آن دانست.

از محافظ های بتونی نیوجرسی به طور گسترده در همه کشورها استفاده می شود زیرا این محافظ ها می توانند آسیب جانی و مالی ناشی از تصادفات را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. اما این اتفاق زمانی می افتد که کارخانه ها با دلسوزی کار  کنند و از تمام استانداردها برخوردار باشند. به همین دلیل  اداره استاندارد به طور کلی باید این موضوع را از نزدیک تحت نظارت داشته باشد تا ایمنی جان افراد را به حداکثر برساند.

مدیریت ساخت و ساز

نیوجرسی بتنی رایان پی بتن تولید کننده نیوجرسی مفصلی اولین مجموعه تخصصی در مهندسی این زمینه سازه ها هست و با پتانسیل بالا امکان ایجاد قالب های متنوع یک سئو و دو سئو کامل را داشته و دارد. کیفیت که شرط اول هر محصولی است که شامل تولیدات این شرکت هم می شود و از سیمان درجه یک آبیک و دانه بندی صیقلی و سیمان بیشتر از آب از ورژن آخر سیال کننده که اما ترانزیت های ما امکان حمل به تمام بخش های استان ها وجود دارد.

طراحی و ساخت

نیوجرسی بتنی در تهران تامین کننده انواع نیوجرسی بتنی یکی از محبوب ترین انواع قالب است که در پروژه های مختلف ساختمانی  از ساخت و ساز تا جاده سازی مورد استفاده قرار می گیرد این قالب ها مانند انواع دیگر قالب های موجود در بازار امکان ساخت زیرساخت ها و سازه ها با اجزای یکسان را فراهم می کنند بتن های نیوجرسی برای پروژه های عمرانی با مواد مختلف بتونی برای قالب استفاده می شود.

امنیت کلید موفقیت

مزایای این قالبها این است در ساختار کار می توانید آنها را در ابعاد و اشکال مختلف طراحی و استفاده کنید قالب های ساخت سازه ای یکپارچه و بدون درز است یک انتخاب بسیار عالی برای ساخت سازه  با کیفیت و دقیق هستند.

این سازه باعث امن تر شدن گذرگاه ها شده ایجاد مانع طبیعی مثل رشد درختان زمان زیادی رو میبره و در ضمن در این مدت خطرات جانی و مالی جبران ناپذیر پابرجا خواهد بود پس ساخت  و تولید یک محافظ جاده با طرح اصولی و اندازه مهندسی مثل نیوجرسی بتنی ضروری است.

نمونه‌کارهای ویژه

خرید

خرید جرسی

از مهمترین مزایای این قالبها این است در ساختار کار می توانید آنها را در ابعاد و اشکال مختلف طراحی و استفاده کنید

نیوجرسی
قیمت

قیمت جرسی

قیمت نیوجرسی که در دهه‌ی پنجاه در بزرگراه‌های ایالت نیوجرسی بر حسب نیاز طراحی و استفاده شد و بر همین پایه نامش تعین شد

نیوجرسی
نیوجرسی بتنی

کیفیت آب سیمان

کیفیت آب سیمان به عنوان یک قاعده کلی هر آبی که ph (درجه اسیدیته) آن بین 6 الی 8 بوده و طعم شوری نداشته باشد می ‌تواند برای بتن مصرف شود.

نیوجرسی

نیوجرسی بتنی مفصلی

نیوجرسی مفصلی بخاطر عملکرد استثنایی برای بهبود ایمنی در کشورهای پیشرفته مورد استفاده قرار گرفته در تمام پروژه های راه سازی. از سال ۱۹۹۶ تا ۱۹۹۶ ، مهندسان راه و ترابری استفاده از نیوجرسی بتنی را در ایران آغاز کردند.

قسمت نیوجرسی بتنی مفصلی باید توسط آب پاش مکانیکی یا در غیر این صورت غوطه ور شود یا مرطوب نگه داشته شود عایق بندی در این روش از یک قطعه بتن برای ایجاد یک لایه عایق استفاده می شود که بخار آب را از سطح بتن محدود می کند.

برای تولید نیوجرسی مفصلی از میکسر تویین و بتن آن را در لاین مناسب تولید ساخته و پرداخته میکنند و به محل قالب ها میبرند که از قبل روغن کاری شده اند و سیستم آرماتور آن نصب شده و بتن متراکم در ان ریخته و با بخار آب آن را عمل می آورند و در بخش دپو منتقل و نگهداری می شوند در پایان قطعات تولید شده به انبارها و محل دپوی نیوجرسی بتنی منتقل می‌شوند.

نیوجرسی مفصلی در کرج و شهرستان ها عوامل گوناگونی هزینه نیوجرسی بتنی را تعیین میکنند نوع مپ نیوجرسی و ماده به کار رفته الگو های این سازه دقیق و ظریف است و از پس مهندسان کارکشته بر میآید تفاوت متریال درجه یک در سازه نیوجرسی محصول نهایی را مقاوم تر مستحکم تر زمان بکارگیری بیشتر و طبعا صرفه اقتصادی خواهد داشت. دلیل تفاوت و گوناگونی همان کیفیت نیوجرسی بتنی می باشد که ۴ نوع ریزش بتن داریم قالب معکوس و یا برعکس ایستاده ماشین اتوماتیک و در محل درجا است.

هزینه نیوجرسی بتنی بر اساس مصالح نیوجرسی بتنی از قبیل سیمان آب سنگدانه میلگرد مفصل و سایر تعیین  میشود

سیمان

سیمان مورد استفاده در این بتن باید مطالبق تیپ ۱ و ۲ شماره ۳۸۹ باشد و ویژگی های آن را دارار باشد

میلگرد

همانطور که گفتیم ، هدف از استفاده از NJ Concrete Shields افزایش مقاومت جاده و کاهش انحراف است. بنابراین میلگرد استفاده شده باید دارای مقاومت کششی بالا حداقل 400 MPa باشد

سنگدانه افزودنی

شامل شن ، ماسه عدس و ماسه بادام هستند.

افزودنی برای بهبود کیفیت حفاظ ‌ها و صاف و صیقلی نگه داشتن سطح ، باید از مایعات و مواد افزودنی پودر با کیفیت بالا در تهیه آنها استفاده شود.

مفصل

این اتصالات باید از مفصل‌ استفاده کنند که بتوانند در برابر ضربه شدید مقاومت کنند و مقاومت کششی بالایی دارند. پس از کاشت میلگرد ها در نیوجرسی بتنی ، میلگرد فولادی هیچ گونه لغزشی در طول خمش نخواهند داشت

آب

آب مورد استفاده برای تولید بتن NJ باید فاقد هرگونه مواد آلی ، قلیایی یا اسیدی باشد. توجه داشته باشید که حتی آب مقداری اسیدیته دارد. طبق استاندارد ، طبق ماده 14748 ، آب مورد استفاده برای مخلوط کردن بتن باید آب باشد.

پروژه در عمل

در عمل ، سطح مقطع میلگرد فولادی معمولاً به گونه‌ ای است که استحکام کششی بتن بر روی قسمت محدب میلگرد فولادی غلبه می کند و در موارد بزرگ‌تر میلگرد فولای به تنهایی تمام تنش را تحمل می کند. از این رو در ایجاد تنش‌ های خمشی در تیره‌ بتن مسلح شده با میلگرد فولادی ، فرض بر این است که تمامی تنش‌ها توسط میلگرد فولادی تحمل می شود با شماره ثابت 021 5671 8520 تماس بگیرید.

نیوجرسی بتنی

بلوک نیوجرسی

بلوک نیوجرسی ساخت در کارخانه محصولات نیوجرسی بتنی بتدریج با استفاده بیشتر و تجربه های بدست آمده ارتفاع آن را بیشتر کردند زیرا نتیجه آن بهتر شد طبق آمار. استفاده گسترده در ساخت و ساز جاده ای سبب شد کاربرد بلوک نیوجرسی به عنوان حریم فیزیکی گسترده تر شود به عنوان مانع عمومی فراگیر و قابل حمل انتقال به هرجای پروژه ساختمانی و تغییر مسیر همیشگی یا موقتی در ترافیک جاده ای که بسیار مهم می باشد بدون نیوجرسی بتنی امکان پذیر نمی باشد.

نیوجرسی بتنی تهران

نیوجرسی بتنی تهران یکی از محبوب ترین انواع قالب است که در پروژه های مختلف ساختمانی  از ساخت و ساز تا جاده سازی مورد استفاده قرار می گیرد این قالب ها مانند انواع دیگر قالب های موجود در بازار امکان ساخت زیرساخت ها و سازه ها با اجزای یکسان را فراهم می کنند بتن های نیوجرسی برای پروژه های عمرانی با مواد مختلف بتونی برای قالب استفاده می شود. رایان پی بتن تامین کننده انواع نیوجرسی بتنی تهران.

  • موارد استفاده دیگر نیوجرسی بتنی تهران جداکردن ایستگاه اتوبوس و تاکسی که محافظ مرسوم را قرار میدهند
  • جدا کردن باغ حدود خانه های ویلایی شاخص مرز دو مزرعه باغ میوه و ویلاها
  • جایگاه های بنزین ترمینال مسافری
  • کناری جاده برای حافی جان مردم به عنوان سد سیل کنترل آب سیل که راهی سریع بی خطر کردن سیلاب یا پیشبینی سیل از آب شدن برف رود خانه های که دیواره های محافظ آن خراب شده استفاده می شود.

روش کار ما

تمام قطعه های پیش ساخته در تمام ابعاد در شرکت نیوجرسی بتنی رایان بتن تولید میشوند مزیت آسانی در تعویض و جابجایی نیوجرسی های آسیب دیده را نمی شود نادیده گرفت.

بتدریج مشکلات نقض و کاستی های گاردریل مشخص شد مشکلات بزرگی مانند توان کم در اثر برخورد اتومبیل جمع شدگی و پارگی قسمتی از آن بفکر جایگزین بهتر از هر نظر که نیوجرسی بتنی مفصلی سهم عمده ای در کم کردن آمار مرگبار تصادفات از خود نشان داد.

سال های 50 میلادی در اتوبان نیوجرسی بر حسب نیاز سفارش داده شد از ویژگی های اصلی قطعا روشن است که هنگام خارج شدن از مسیر یا برخورد ماشین های نقلیه کم‌ترین آسیب وارده را تحمل کنند و سد عبور خودروهای لاین مخالف م‌شوند وظیفه اصلی نیوجرسی افزایش امنیت و ایمنی راه‌ ها و جاده ‌ها می باشد.

برای مقاوم سازی نیوجرسی بتنی در برابر نیروها ی کششی و فشارهایی که به آن وارد می شود در آن میلگرد های فولادی تعبیه شده‌ است . بتن مسلح ترکیبی از بتن و میلگرد فولاد می باشد . میلگرد فولادی به گونه‌ای تنظیم شده‌است که فشار بارها را تحمل می کند.

کار تیمی

  • image
  • image
  • image
  • image
13691
پروژه تکمیل شده
336
جوایز کسب شده
1725
مشتری راضی
984
کارمند با تجربه

آنچه درباره ما می گویند

image

نیوجرسی بتنی رایان

نیوجرسی بتنی رایان
نیوجرسی بتنی رایان پی بتن تولید کننده نیوجرسی مفصلی اولین مجموعه تخصصی در مهندسی این زمینه سازه ها هست
image

پتانسیل

پتانسیل
پتانسیل بالا امکان ایجاد قالب های متنوع یک سئو و دو سئو کامل را داشته و دارد
image

کیفیت

کیفیت
کیفیت که شرط اول هر محصولی است که شامل تولیدات این شرکت هم می شود
image

سیمان

سیمان درجه
سیمان درجه یک آبیک و دانه بندی صیقلی و سیمان بیشتر از آب از ورژن آخر سیال کننده که اما ترانزیت های ما امکان حمل به تمام بخش های استان ها وجود دارد.